Videoherné ocenenia Golden BiT Awards 2023

Súťaž
25. mája 2023

17:00

Videoherní nadšenci a vychutnávači domáceho ludonaratívneho remesla, zbystrite pozornosť! Slovak Game Awards sa mení na národné ocenenie Golden Bit Awards a to vo veľkom štýle!

Tvorivé dušičky developerov, developeriek, štúdií a kreativných kolektívov naprieč celým tuzemským územím nás každý rok obdarúvajú videohernými kúskami, ktoré nesmú ostať nepovšimnuté. Každé dva roky sa preto stanú práve títo ľudia na chvíľku stredobodom pozornosti aby sme si spoločne pooceňovali tie najzaujímavejšie videohry vydané pod Tatrami práve na ceremoniáli Golden BiT Awards.

Ocenenia prinesú aj množstvo noviniek. Okrem celovečerného programu aj zbrusu nové kategórie. Ceny budú samozrejme uďeľované pod prísnym hodnotením poroty plnej profesionálov a videoherných ľúbičov a ľúbičiek ako aj čitatelov portálu Sector.sk a komunity profesionálnych vývojárov.

Práve spomínaný celovečerný ceremoniál sa udeje už 25. mája o 17:00 v bratislavskej Novej Cvernovke. Organizovaný Slovak game developers association a moderovaný hráčikmi Yablkom a Jožkom z Arcade Watch. Po ceremoniáli vás čakajú okrem barovej olympiády aj pospolné klábosenie s komunitou, videohry na hranie ale aj príjemný herno-hudobný podmaz od rezidentných playlistérov. A keď sa nájde dostatok darebákov a darebáčiek na Towerfall turnaj, tak bude aj Towerfall turnaj, štandartne v réžii Arkádovej Hliadky.

Vstup je voľný pre každého. Viac informácií o podujatí nájdete na www.sgda.sk.

Nová Cvernovka

Račianska 78, 831 02 Bratislava

Otváracie hodiny