Spacetris post-mortem / Oživovanie starých techník / SBA

Prednáška
19. marca 2019

Prezentácia projektu Oživovanie starých techník a aktivít Slovak Business Agency.

SPACETRIS POST-MORTEM
(Michal Ferko)
Ako prebiehal vývoj hry Spacetris od nápadu až po release na Itch.io. Čo išlo dobre a čo naopak zle. Ako FPU pomohlo tomu, aby Spacetris vznikol, a prečo na ňom už nepracujeme. To všetko sa dozviete v tomto honest post-mortem, kde narovinu porozprávame o tomto všetkom. Prezentácia bude plná dobrých rád pre začiatočníkov, ako to naozaj nerobiť.

OŽIVOVANIE STARÝCH TECHNÍK
(Miriam Kulacsová, René Gabrielli)
Ako môže počítačová hra prispieť do vzdelávacieho programu mestskej galérie a obohatiť jej návštevníkov? Miriam Kulacsová a René Gabrielli vám svojou prednáškou priblížia unikátny herný projekt Oživovanie starých techník, ktorý vyvíjajú namieru pre jednu z bratislavských galérií. Dozviete sa, ako vznikal funkčný prototyp od prvotnej idey až po aktuálnu verziu hry.

SLOVAK BUSINESS AGENCY
(Magdaléna Čisárová)
V prednáške budú odprezentované možnosti využívania bezplatných služieb Slovak Business Agency, Národného podnikateľského centra a programu Erasmus pre mladých podnikateľov. Dozviete sa nové možnosti ako vycestovať bezplatne na medzinárodnú konferenciu a veľtrh v EÚ, ako bezplatne získať konzultanta, ktorý vám pomôže napríklad s napísaním žiadosti o dotáciu. Zistite, ako sa môžete bezplatne zúčastniť seminárov, prednášok či workshopov, ktoré vám pomôžu rozbehnúť biznis, alebo ho posunúť na vyššiu úroveň. Počuli ste už o európskom výmennom programe pre mladých podnikateľov?

Podujatie na Facebook-u.

Galéria dizajnu Satelit

Hurbanove kasárne, Kollárovo námestie 10, 811 07 Bratislava, Slovensko

Otváracie hodiny

Streda - nedeľa 14:00 - 18:00