Absolventi módy 2012

Absolventi módy 2012

Výstava
3. októbra 2012 – 4. novembra 2012

Termín výstavy: 3. 10. –  4. 11. 2012.
Slovenské centrum dizajnu, Výstavný a informačný bod Satelit a Slovak Fashion Council Vás pozývajú na vernisáž výstavy Absolventi módy 2012.
Slovak Fashion Council v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu predstavujú originálne a svojho druhu jediné podujatie zamerané na podnikateľskú podporu absolventov odevného a textilného dizajnu na Slovensku.

Podujatie je organizované ako prezentácia schopností  a portfólia absolventov módy roku 2012, za účelom upozorniť profesionálnu verejnosť na nastupujúcu skupinu dizajnérov.  Absolventi módy 2012 sú pripravení na svoje prvé kontakty, podnikateľské výzvy, súťaže a spoluprácu s komerčným sektorom.

Na výstave v Satelite chceme predstaviť začínajúcich dizajnérov všetkým potenciálnym zadávateľom a klientom rôznych segmentov, ktorí pri svojich každodenných komerčných aktivitách potrebujú do pracovných procesov zapojiť textilného alebo odevného návrhára. Cieľovou skupinou je preto textilný priemysel ako taký, automobilové alebo interiérové firmy, divadlá, produkčné,filmové, eventové a reklamné agentúry.
Príďte spoznať absolventov z pohľadu potenciálnych spolupracovníkov, dodávateľov, realizátorov a odborníkov na textilný a odevný dizajn.
Výstava sa uskutoční v rámci festivalu BLAF.

Výstava: Absolventi módy 2012,
Miesto konania: SATELIT, výstavný a informačný bod SCD, Dobrovičova 3, Bratislava,
Vystavujúci autori: Lucie Králová, Mirka Ferklová, Martin Hrča, Lenka Tatárová, Maja Božovič, Lena ZOUi Rypáková, Andrea Zendeková, Margaréta Drugdová, Iva Těthalová, Jana Krčmárová,
Organizuje: Slovak Fashion Council,

Mediálni partneri:
designum | DESIGNBY.sk | kam do mesta | rádio FM I BratislavaGuide

Slovenské centrum dizajnu
www.scd.sk, scd@scd.sk
Jakubovo nám. 12
P.O Box 131
814 99 Bratislava

Skip to content