Pechtle Mechtle s Tonym Zetochom

Diskusia
3. marca 2023

Jar už pomaly niečo naznačuje.
No netreba sa plašiť,
aby sme neprechladli.
Treba makať a ona sa postupne dostaví.

Že práca šľachtí, ste už asi počuli.
Ale opakovanie je matka Múdrosti. Trochu múdrosti a skúseností nám do debaty Prinesie bývalý absolvent Fakulty architektúry a dizajnu STU, Anton Zetocha.

Anton je prototyp dizajnéra, po ktorom ostáva len kvalitná robota. Po škole vstúpil do praxe u slovenského výrobcu svietidiel OMS. Ďalej jeho príbeh pokračoval kreslením v rakúskych alpách a následne sa jeho ďalším útočiskom stal sever Španielska, kde sa kúsok od oceánu na dva roky stal súčasťou malého štúdia. Momentálne pôsobí vo Viedni, čo bola dobra príležitosť na zorganizovanie tejto diskusie. Tónov skromný prístup vás odzbrojí a motivuje robiť kvalitne, to čo robíte. O tom, kde začínal, o svojich skúsenostiach, ale aj o rozdielnych prístupoch, ktorým sa musel prispôsobiť príde porozprávať do kotolne už tento piatok.

„Už si spolu pripravíme aj občerstveníčko. Budeme mať chlebíky a nátierky. Nehanbite sa doniesť tiež niečo a pokiaľ máte chuť priložiť ruku ku gastro dielu, ste vítaní! 18:00 začneme s prípravou chlebíčkov a o 18:30 sa pustíme do debaty“. Fakulta architektúry a dizajnu STU

Udalosť na Facebooku.

Kreatívne centrum FAD STU

Námestie slobody 2911/19, 812 45 Staré Mesto

Otváracie hodiny