Best in Design

Súťaž
5. decembra 2022 – 28. januára 2023

Medzinárodná súťaž pre všetkých dizajnérov do 30 rokov Best in Design, prebiehajúca v rámci festivalu Zlin Design Week, sa po roku opäť hlási o slovo a chystá sa talentovaným dizajnérom pomôcť zrealizovať svoje sny. Finančná odmena, spätná väzba od profesionálov, cenná skúsenosť, stáže a nadviazanie nových kontaktov, to všetko čaká na mladých súťažiacich.

Do súťaže sa môžu prihlásiť jednotlivci aj autorské kolektívy vo veku do 30 rokov. Prihlásenie je bezplatné a počet prác (vytvorených po 1.1.2021), ktoré je možné prihlásiť nie je obmedzený.

Súťažné kategórie:

  • Product & Industrial Design – dizajn produktov, dizajn interiéru a nábytku, dizajn nástrojov a zariadení..
  • Fashion Design – dizajn odevov, dizajn textilnej tvorby, dizajn obuvi a galantérie, dizajn šperkov..
  • Communication Design – dizajn grafiky a ilustrácie, nové médiá, vizuálna komunikácia a intermedia, webové animácie..
  • Service design – komplexné návrhy procesov, technológií a interakcií, ktoré riadia poskytovanie služieb, prostredníctvom human–centred design; optimalizácia činnosti organizácie, skúseností používateľa i zamestnancov
  • Media Award (extra súťažná kategória) – cena udeľovaná redaktormi a šéfredaktormi z médií venujúcich sa dizajnu a umeniu, ktoré majú vplyv na tvorbu a publicitu mladých dizajnérov. Táto extra súťažná kategória je mimo finančného ocenenia.

Všetky informácie o súťaži nájdete na www.zlindesignweek.com.

online

Skip to content