Ako si dobre nastaviť obchodný model

Vzdelávanie
25. októbra 2022

Národný projekt Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu, ktorý je realizovaný pod gesciou MH SR vás pozýva v utorok 25. októbra 2022 /od 14,00 – 17,00 hod./ na 3- hodinový bezplatný online semináre venovaný oblasti „Ako si dobre nastaviť obchodný model.“

Podujatie je určené subjektom  – SZČO, firmám, umelcom v slobodnom povolaní/, ktoré/í majú v zápise v ORSR alebo v ŽL uvedenú niektorú z nasledovných podnikateľských činností: reklama a marketing, IKT – programovanie, architektúra alebo DIZAJN.  Postačí mať jednu z týchto činností v portfóliu.

Podujatie vám odpovie na otázky:

  • ako si môžete dobre/lepšie nastaviť obchodný model v kombinácii s výstupmi tvorivej činnosti  – produktmi a službami
  • ako si dobre nastaviť ceny za tovary alebo služby
  • ako počítať náklady, aby ste do nich nezabudli zahrnúť všetko, čo treba
  • ako si urobiť realistický plán tržieb, ktorý aj naplníte

Okrem toho sa dozviete, prečo je dobré si stanoviť v rámci nastavenia si obchodného modelu  hypotézy, čo je validácia a na čo vám môže byť dobrá.

Uvedenými oblasťami a témami Vás prevedú skúsení lektori s praxou v oblasti podnikateľského mentoringu a optimalizácie biznisu podnikateľských subjektov.  Zoznámite sa nielen s teóriou ale najmä s príkladmi dobrej praxe a účastníci podujatia budú mať možnosť získať dôležité vstupy k vytvoreniu si efektívneho vlastného obchodného modelu, z ktorého môžu vychádzať pri podnikaní.

Registráciu na podujatia Vám odporúčame neodkladať, aby sa Vám „ušlo“ miesto a mohli ste pred seminárom podpísať záväznú žiadosť o účasť, ktorú Vám po zaregistrovaní zašle manažér pre podujatia na podpis. Zaregistrovať sa máte možnosť na adrese: https://www.vytvor.me/podujatia .

V prípade, že sa budete chcieť na niečo ohľadom seminára spýtať, kontaktujte manažérku pre podujatia pani Soňu Juríkovú / +421  907 870 380, e-mail: sona.jurikova@siea.gov.sk .

Slovensko